شرکت های آسانسور و پله برقی

شرکت آسانسور به تمام شرکت هایی که به نوعی در زمینه تولید، بازرگانی یا خدمات مرتبط با صنعت آسانسور و پله برقی مشغول به فعالیت می باشند گفته می شود. در زیر لیست شرکت های آسانسور در ایران که در حال حاضر مشغول به فعالیت هستند آمده است. می توانید با بهترین شرکت های آسانسور در تهران و ایران آشنا شوید و همچنین اطلاعات لازم درباره شرکت های آسانسور، نوع فعالیت و مسائل مهم دراین باره را در این صفحه مطالع کنید.

بهترین شرکت های آسانسور

شرکت آسانسوری

شرکت آسانسور

شرکت های فعال در زمینه آسانسور ممکن است در بخشی یا مجموعه فعالیت های مربوط به طراحی، ساخت، مونتاژ، نصب، راه اندازی و سرویس آسانسور فعالیت داشته باشد. برخی از شرکت ها تنها در بخش طراحی، مونتاژ و نصب و راهد اندازی آسانسورهای فعالیت دارند. برخی دیگر دامنه فعالیت وسیع تری از بازرگانی و تولید قطعات تا فروش پکیج های کامل آسانسور و نصب و خدمات سرویس و نگهداری را پوشش می دهند.

انواع شرکت های آسانسور

انواع شرکت های فعال در زمینه آسانسور را می توان به صورت زیر مشخص کرد:

شرکت های بازرگانی و وارد کنندگان قطعات آسانسور

شرکت های تولیدکننده قطعات و تجهیزات آسانسور

شرکت های فروش قطعات و تجهیزات آسانسور

شرکت های طراحی، مونتاژ و نصب آسانسور

شرکت های خدمات سرویس و نگهداری آسانسور

اسانسور هیدرولیک

نصب و راه اندازی آسانسور

شرکت ها یا تیم های اجرایی بسیار قدرتمندی در ایران وجود دارند که بطور تخصصی و متمرکز در بخش طراحی، نصب و راه اندازی انواع آسانسور فعالیت دارند. نصب آسانسور تمام مراحل طراحی و نقشه های اجرایی تا راه اندازی و تحویل آن را در بر میگیرد. برای آشنایی و اطلاعات تماس شرکت های فروش و نصب آسانسور لینک زیر را دنبال کنید.

نصب و راه اندازی آسانسور

نصب و راه اندازی آسانسور فرایندی کاملا تخصصی است و باید توسط شرکت ها یا افراد واحد صلاحیت و کارآزموده صورت گیرد. نصب آسانسورهای گوناون مستلزم دانش فنی، تجربه و تخصص خاص متفاوتی داشته و بهتر است پیش از سپردن کار در این رابطه بررسی های لازم به عمل آید. یکی از مهمترین موارد حائز اهمیت در نصب آسانسور انطباق کامل تمام مراحل با الزامات ایمنی و استاندارد آسانسور است.

انواع آسانسور

انواع آسانسور را می توان بر اساس معیارهای گوناگونی دسته بندی کرد. از جمله معیارهای مهم در دسته بندی انواع آسانسور، مکانیزم عملکرد، نوع کاربری، قدرت و شرایط ویژه آن است. اگر تمایل دارید با انواع آسانسور از نظر مکانیزم عملکرد بطور کامل آشنا شوید لینک زیر را دنبال کنید.

شرکت آسانسور

بهترین شرکت های آسانسور

خریداران در زمان تامین آسانسور به دنبال بهترین شرکت آسانسوری برای ساختمان خود هستند. آنها نکات مهمی را در ارزیابی و بررسی شرکت های آسانسور مورد توجه قرار می دهند. برخی از مهمترین معیارها در جستجوی بهترین شرکت های آسانسور عبارت اند از:

کادر فنی متخصص و مجرب

حسن شهرت و سوابق کاری مشخص

ارائه مشخصات فنی و نقشه های دقیق

رفتار متعهدانه و مسئولانه مسئولین شرکت

گواهینامه ها و عضویت در نهادهای صنفی مرتبط

گواهی های شرکت های آسانسوری

همانطور که اشاره شد، یکی از شاخص های مهم در بررسی صلاحیت یک شرکت فعال در زمینه آسانسور، گواهی های قانونی و فنی و همچنین عضویت در نهادهای صنفی و مرجع است:

  • گواهی طراحی و مونتاژ آسانسور
  • عضویت در سندیکای آسانسور و پله برقی
  • عضویت در اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی
  • درجه بندی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

نکات مهم در خرید از شرکت آسانسور

آسانسور یک وسیله دائمی بسیار مهم در ساختمان شما است. هر گونه نقص، مشکل و ناسازگاری در قطعات یا نصب و راه اندازی آسانسور، مشکلات عدیده ای برای ساکنین و مراجعین ساختمان بوجود می آورد. بهتر است پیش از خرید آسانسور چند نکته مهم را مورد توجه قرار دهید. ما در مقاله ای در این سایت 10 نکته مهم پیش از خرید آسانسور را مفصل توضیح داده ایم که مطالعه آن میتواند بسیار مفید باشد.

شرکت آسانسور تهران

مدیر فنی شرکت آسانسوری

هر شرکت مجاز آسانسور از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت برای اخذ پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور می بایست حداقل یک نفر به عنوان مدیری فنی یا طراحی و مهندسی در استخدام داشته باشد. مدیر فنی می بایست از نظر تخصص، تجربه و تحصیلات دارای شرایط لازم بوده و گواهی آزمون مدیر فنی را دارا باشد.

تکنیسین فنی شرکت های آسانسور

شرکت های آسانسور مجاز که دارای گواهی طراحی مونتاژ می باشند باید حداقل دو نفر تکنیسین فنی مجاز را در استخدام خود داشته باشند. تکنیست های فنی باید مهارت و تخصص لازم را دارا بوده و موفق به قبولی در آزمون تکنیسین فنی شده باشند.

شرکت های آسانسور تهران

شرکت های قطعات آسانسور

بسیاری از بهترین شرکت های مرتبط با آسانسور در ایران، بطور تخصصی در زمینه تامین قطعات آسانسور فعالیت می کنند. برخی از شرکت ها در زمینه تولید انواع قطعات آسانسور اشتغال دارند و برخی دیگر در بخش بازرگانی، واردات و فروش قطعات و تجهیزات آسانسور متمرکز شده اند. برای آشنایی بیشتر با انواع قطعات آسانسور و بهترین شرکت های تولیدکننده، بازرگانی و فروشنده قطعات آسانسور لینک زیر را دنبال کنید.

پرسش های متداول در ارتباط با شرکت های آسانسور

در این صفحه لیست بهترین شرکت های آسانسور در تهران و ایران همراه اطلاعات و شماره تماس آورده شده است.

شرکت فروش آسانسور به شرکت هایی گفته می شود که فروش تجهیزات و قطعات، طراحی، مونتاژ و نصب آسانسور کامل را برعهده دارند. در این صفحه با برترین شرکت های فروش آسانسور آشنا می شوید.

کسب و کار خود را معرفی کنید!

اگر در زمینه تخصصی این بخش از صنعت آسانسور، پله برقی و تجهیزات حمل و نقل صنعتی یا ساختمانی مشغول به فعالیت هستید، حتما کسب و کار خود را در وبسایت بالاتور ثبت کنید. بالاتور یک وبسایت تخصصی است که بصورت متمرکز در صنعت آسانسور و پله برقی به معرفی شرکت ها، محصولات و خدمات مرتبط می پردازد. وجود دسته بندی های تخصصی، جستجوی پیشرفته، مطالب فنی و تخصصی مستمر این وبسایت را متمایز نموده و مورد توجه مخاطبین قرار داده است. 

شما می توانید براحتی، بصورت کاملا رایگان و در مدت زمانی کمتر از 2 دقیقه شرکت، محصولات یا خدمات خود را در سایت بالاتور ثبت کنید.