آسانسور مسافربر

در تهران ، تهران
    نام آگهی دهندهتوسعه آسانسور
    استانتهران
    شهرتهران

آسانسورهای مسافربر به منظور جابجایی افراد در ساختمان های اداری، مسکونی، مجتمع های تجاری، اداری و … در ابعاد و ظرفیت های مختلف بسته به ترافیک آن محل در نظر گرفته می شوند.
این آسانسورها بسته به تعداد نفراتی که قرار است جابجا شوند ابعاد مختلفی دارند. برای مثال یک آسانسور 4 نفره دارای ابعاد کابین 90 در 90 سانتیمتر با ارتفاع 220 سانتیمتر می باشد.
در کف کابین آسانسورهای مسافربر معمولا سنگ گذارده می شود. دیواره ها و سقف نیز می توانند شیشه ای، تمام استیل، ام دی اف، و یا ترکیبی از این مواد باشند که بسته به کاربری، میزان لوکس بودن و … انتخاب می شوند.
در کابین هواکش، آلارم، آینه، دستگیره و پانل فرمان قرار داده می شود.
کابین بسته به شرایط می تواند تک درب یا دو درب باشد. درب کابین اتوماتیک (سانترال یا تلسکوپی) و درب طبقات میتواند لولایی و یا اتوماتیک باشد. روکش درب ها میتواند رنگ و یا استیل باشد.
سرعت کابین در آسانسور هیدرولیک دارای سیستم محرکه ساخته شده با تجهیزات شرکت BLAIN آلمان و موتور و پمپ ایتالیایی حداکثر 0.63 متر بر ثانیه می باشد.
جک آسانسور هیدرولیک را بسته به شرایط می توان به صورت مستقیم از زیر و یا جک کنار غیر مستقیم نصب کرد که مجهز به شیر ایمنی ترکیدگی (راپچر ولو) است.
در صورتی که جک به صورت غیر مستقیم نصب شود نیاز به کارسلینگ و پاراشوت می باشد.
از دیگر تجهیزات ایمنی آسانسور مسافربر هیدرولیک سیستم هم سطح ساز (re-leveling) به منظور هم ترازسازی کف کابین با کف طبقه پایینی است.
مزایای آسانسورهای هیدرولیک:
1- نیازی به اتاق موتورخانه در بالای چاه آسانسور نیست و موتورخانه را می توان با اشغال حداقل فضای موجود تا فاصله 8 متری از آسانسور در نظر گرفت.
2- در مقایسه با آسانسورهای کششی هزينه تعمير و نگهداري آسانسورهای هيدروليک به مراتب کمتر از است.
3- بهره برداري موثرتر از فضاي ساختمان
4- ایمنی بالا

این صفحه صرفا جهت نمایش آگهی میباشد و سایت بالاتور هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در کسب و کارها یا معاملات شما ندارد.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران