راهنمای ثبت آگهی

برای ثبت آگهی از قسمت بالای صفحه همانطور که در تصویر نشان داده شده، دکمه ارسال رایگان آگهی (در نسخه موبایل از دکمه آگهی جدید استفاده کنید) را بزنید. توجه داشته باشید جهت ثبت آگهی نیازی به ورود با نام کاربری نمی باشد ولی توصیه می‏ شود در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید ابتدا با نام کاربری خود وارد شده و سپس اقدام به ثبت آگهی نمایید. 

راهنمای ثبت آگهی

گام اول: انتخاب دسته بندی مناسب

در اولین قدم پس از ورود به صفحه ثبت آگهی، شما باید دسته‌بندی مناسب کالای موردنظر خود را انتخاب کنید. با انتخاب هر کدام از دسته‌بندی‌ها، زیردسته‌های آن‌ نمایش داده می‌شوند. انتخاب دقیق دسته‌بندی و زیردسته‌ها، مرتبط‌ ترین مشتریان را در کمترین زمان ممکن به شما می‌رساند. بعد از انتخاب دسته بندی و زیر دسته مناسب، بر روی دکمه مرحله بعد کلیک کنید.

راهنمای ثبت آگهی

گام دوم: وارد کردن جزئیات آگهی

  • اطلاعات کالا، خدمات، کسب و کار و یا نیازمندی های خود را وارد نمایید و سپس دکمه ادامه دهید را کلیک نمایید. در وارد کردن اطلاعات به نکات ذیل توجه فرمایید:
  • ورود اطلاعات فیلدهایی که با علامت * (ستاره) مشخص شده اند الزامی می باشد.
  • پیوست کردن تصویر الزامی نبوده ولی توصیه می گردد جهت جلب توجه مخاطبان حداقل از یک تصویر استفاده نمایید. شما اجازه 10 تصویر در آگهی را دارید. حداکثر حجم هر تصویر 250 کیلوبایت می باشد.
  • رعایت فرمت صحیح برای شماره موبایل الزامیست.
راهنمای ثبت آگهی

گام سوم: پیش نمایش آگهی

پس از مشاهده پیش نمایش آگهی خود دکمه ادامه دهید را کلیک نمایید. توجه داشته باشد تا قبل از تایید پیش نمایش امکان بازگشت به قبل جهت ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت.

گام آخر: در انتظار تایید

اکنون آگهی شما در انتظار جهت انتشار قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید وضعیت آگهی خود را از صفحه مدیریت آگهی مشاهده نمایید. اگر آگهی شما در چارچوب قوانین و مقررات وبسایت باشد بعد از تایید کارشناسان، در وبسایت منتشر میشود. در غیر اینصورت آگهی رد شده و در پنل کاربری به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتی که آگهی شما رد و یا تایید و منتشر شود، شما می‌توانید وضعیت آگهی را از صفحه مدیریت آگهی مشاهده کنید. 

همین حالا آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کنید.